Hakkımızda | Antalya Diyetisyen - Fizyoterapist

Hakkımızda |

Dyt. Serap Akçay Güneş : 23 Temmuz 1986 Isparta doğumludur. 2004 yılında Isparta Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü kazanmıştır. 

Eğitim süresince

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampusu öğrenci kafeteryası ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakultesi Hastanesı mutfağında  “toplu beslenme sistemleri”, 

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Dışkapı Çocuk Hastalıkları Hastanesinde “çocuk hastalıklarında beslenme”, 

Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi ve Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesinde “yetişkin beslenmesi”, 

Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi nutriyon ünitesinde ise “total parenteral beslenme” alanında stajlarını tamamlamıştır.

2007 yılı yaz tatilinde Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi beslenme ve diyet polikliniğinde gönüllü staj yapmıştır. 

Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı “Beslenebilirim” projesinde gönüllü olarak ilkokullara beslenme eğitimleri vermiştir. 

2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarı ile mezun olmuştur.

2009 yılından itibaren  Antalya Özel Medisu - Likya  Hastanesinde poliklinik, klinik ve mutfak çalışmalarından sorumlu  diyetisyen olarak meslek yaşantısına başarı ile devam etmektedir.

 

Fzt. Esra Kama : 

 

 

 

 

 

 

Biz Kimiz: 

 

 

 

 

Merkezimiz : 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diyetisyen - Fizyoterapist olarak Tek amacımız yaptığımız işin danışanlarımzın takdirini toplayacak işler olmasıdır. Biliyoruz ki ancak bu şekilde hedeflediğimiz amaca ulaşabiliriz.

 

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Hakkımızda | Antalya Diyetisyen - Fizyoterapist ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 

Belki alanımızda ki hiçbir kuruluşun yapmadığı kadar hizmet konularında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir hale getirmeye çalışıyoruz.

Biz ESSELİFE kurucuları